تماشای تاریخ صنعت ساعت سازی در موزه ساعت هافمن

     

۰

۱۸۸

تماشای تاریخ صنعت ساعت سازی در موزه ساعت هافمن

موزه ساعت هافمن شما را به تماشای تاریخ صنعت ساعت سازی دعوت میکند.

این موزه که در محله Newark نیویورک قرار گرفته به نمایش ساعت هایی اختصاص دارد که زمان ساخت بعضی از آنها به صده های ۱۷۰۰ و ۱۸۰۰ برمیگردد. این موزه خاص با در اختیار داشتن بیش از ۳۰۰ مدل از انواع مختلف ساعت و ابزار آلات مرتبط با صنعت ساعت سازی، چیزهای ارزشمندی را برای ارائه به هر کسی که به این صنعت علاقمند باشد در خود دارد.

تاریخ صنعت ساعت سازی در موزه هافمن

با تماشای این موزه، تاریخ صنعت زمان نگاری و ثبت زمان و همچنین پیشرفت های عظیمی که در این صنعت شکل گرفته پیش روی بازدیدکنندگان قرار میگیرد، بطوریکه موزه ساعت هافمن اکنون یکی از مکان های ارزشمند برای بازدیدکنندگان شهر نیویورک محسوب میشود.

تاریخ صنعت ساعت سازی در موزه هافمن

آقای هافمن در حال کوک کردن ساعت مورد علاقه اش که اکنون در موزه هافمن به نمایش عمومی گذاشته شده

اما این موزه و بیشتر ساعت های نمایش داده شده در آن از کجا آمده است ؟

مردی که عاشق ساعت بود

آگوست ال. هافمن یک جواهر فروش و ساعت ساز آمریکایی متولد ۱۸۵۶ بوده که برای مدت ۳۰ سال مالک یک مغازه جواهر سازی در شهر نیوآرک ایالت نیویورک بوده است. آقای هافمن در طی سالیان زندگیش مدل های متعددی از ساعت های دیواری و مچی را جمع آوری کرده و کلکسیونی شخصی ترتیب داد. همچنین خانم جنی دیوال هافمن، همسر دوم وی هم کلکسیونی از ظروف شیشه ای و چینی براق را در اختیار داشت. خانواده هافمن در سال های آخر عمر خود برنامه ای برای مراقبت از کلکسیون های ارزشمند خودشان ترتیب داده و آنها را در معرض نمایش عموم قرار دادند.

۹ سال پس از فوت آگوست هافمن در سال ۱۹۴۵، وکیل خانواده هافمن در مذاکراتی با کتابخانه شهر نیوآرک برای نمایش کلکسیون ساعت خانواده هافمن و همچنین سایر ابزار مرتبط، در بخشی جدید در کتابخانه به توافق رسید و به این ترتیب موزه ساعت هافمن در دسامبر ۱۹۵۴ رسما افتتاح شد.

 

آشنایی رایگان با تاریخ غنی صنعت ساعت سازی

تاکید اصلی این موزه بر روی بحث آموزش و آشنایی بیشتر با صنعت آمیخته با هنر ساعت سازی است. به همین خاطر بازدید از این موزه کاملا رایگان است تا افراد بیشتری با مراجعه به این موزه بتوانند با تاریخچه صنعت ساعت سازی آشنایی پیدا کنند.

این موزه که تحت حمایت بنیاد هافمن قرار دارد شامل بسیاری از مدل های ساعت متعلق به کلکسیون شخصی آگوست و جنی هافمن میباشد. البته نمونه های ارزشمند دیگری هم به این موزه افزوده شده که از طریق وام و یا کمک های مالی مردم خریداری شده اند.

تاریخ صنعت ساعت سازی در موزه هافمن

در ادامه میتوانید عکس هایی از این موزه و متعلقات ارزشمند آن را مشاهده کنید.

در یک نگاه...
عنوان مطلب
تماشای تاریخ صنعت ساعت سازی در موزه هافمن
توضیحات
در پشت کتابخانه ای در محله نیوآرک ایالت نیویورک، موزه ای خاص قرار گرفته که شما را به تماشای تاریخ صنعت ساعت سازی دعوت میکند. موزه ساعت هافمن با در اختیار داشتن بیشتر از ۳۰۰ نمونه از مدل های مختلف ساعت و زمان سنج مکانی ارزشمند برای آشنایی بیشتر با این صنعت آمیخته با هنر محسوب میشود.
نویسنده
ناشر
سانیساواچ مگ
لوگوی ناشر

درباره نویسنده:

تیم تحریریه سانیساواچ

این مقاله بصورت اختصاصی و توسط تیم تحریریه مجله تخصصی سانیساواچ گردآوری, ترجمه و یا تدوین شده است.
باز هم با تیم تحریریه سانیساواچ و مطالب اختصاصی سانیساواچ مگ همراه باشید...

دیدگاه های شما

لطفا شما هم دیدگاه خود را در مورد این مطلب با سایر کاربران سانیساواچ به اشتراک بگذارید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *